ShadowY RooM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShadowY RooM

Уж винаги всичко е светло и добро , но накрая през ноща всички оставаме в една мрачна стаичка.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
На всички измислени герой съм премахнал или едитнал атаките!!! Вижте кои атаки няма вашия герой!!!

 

 vsi4ki me znaite weee xD

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Гурен
Някой път Влиза
Някой път Влиза
Гурен


Брой мнения : 123

vsi4ki me znaite weee xD Empty
ПисанеЗаглавие: vsi4ki me znaite weee xD   vsi4ki me znaite weee xD I_icon_minitimeВто Окт 13, 2009 10:15 am

Име:Мегуми-Чан
Години:16
Пол: Лесбийка :Д Момиче ве

Тааа няколко думи за Мегуми: Обича да убива и да се шляе ... Аааа щях да забраа и момчетата веее...тааа ляга си с който си иска без да и пука иии...май е твааа хД cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
vsi4ki me znaite weee xD Left_bar_bleue0/10vsi4ki me znaite weee xD Empty_bar_bleue  (0/10)

vsi4ki me znaite weee xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vsi4ki me znaite weee xD   vsi4ki me znaite weee xD I_icon_minitimeВто Окт 13, 2009 10:17 am

Хехех хД

Одобрена..
Върнете се в началото Go down
Георги
Админче
Админче
Георги


Брой мнения : 312
Години : 29
Град/Село : Димитровград

Character sheet
Предупредително Ниво:
vsi4ki me znaite weee xD Left_bar_bleue0/10vsi4ki me znaite weee xD Empty_bar_bleue  (0/10)

vsi4ki me znaite weee xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vsi4ki me znaite weee xD   vsi4ki me znaite weee xD I_icon_minitimeВто Окт 13, 2009 10:17 am

WHat a bitch really =D
Върнете се в началото Go down
http://fuckoff.com
Sponsored content





vsi4ki me znaite weee xD Empty
ПисанеЗаглавие: Re: vsi4ki me znaite weee xD   vsi4ki me znaite weee xD I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
vsi4ki me znaite weee xD
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShadowY RooM :: Начало :: Създаване на Герой-
Идете на: