ShadowY RooM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShadowY RooM

Уж винаги всичко е светло и добро , но накрая през ноща всички оставаме в една мрачна стаичка.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
На всички измислени герой съм премахнал или едитнал атаките!!! Вижте кои атаки няма вашия герой!!!

 

 Къщата на Майли

Go down 
+9
Саске Учиха
Джейк
Хатаке Какаши
Акатсуки Кейн
Асмодеус
Kael/Kaet
Риуко
Сузумия Харухи
Майли
13 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
АвторСъобщение
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:18 am

Тао започна да си възвръща енергията а те по бързо да затъват и Тао каза :
-Не забравяи ти използва 1 път Thunder Armora за да се защитиш такаче сега тази техника я усвоих и аз благодарение на теб и Терорганът ми а ефектът на Thunder Armora сега влияе върху теб ...
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:21 am

А в същия момент той усети как той започна да потъва и да си загубва енергията като Крисис беше използвам Thunder Mistery и добави.
-Моята атака е от сърцето ми и без тва имам Immune to Magic or Other.
Thunder Mistery- Обръща Атаките ти към теб и ги прави наобратно..
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:23 am

В същото време Итачи му направи Аматерасу и раменете на Тао започнаха да изгарят от черен пламък.
-Да те видим сега!
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:26 am

Тао каза :
-Това няма да ти помогне а ако остеш без сърце атаките ти май ще изгубят смисала си и силата след това отново мина зад него направи 1 клонинг и изчезна а от кoрема на клонинга излезе рака която започна да издърпва духа на Крисис и каза :
-Върни атаката ми де но нз как ще стане има само 1 Кинг оф Деад ...

ПП. Тачи батка такиа атаки няма ти помогнат да те видиме с Шарингана колко си велик само доуджутсу може да те спаси
Върнете се в началото Go down
Майли
Редовен
Редовен
Майли


Брой мнения : 336

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:28 am

Майли се изпари... хД
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:30 am

Момчето се усмихна като Thunder Mistery се активира и тази тъка се протегна към Тао като момчето го вдигна със въздуха във теликинеза и изтреля Thunder Blasт към него.
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:32 am

Тао се взриви а от сенките се чу глас :
-Абе батка безмислено е тва беше клонинга ми ... А в тая илюзиика няма да ме фанеш или да ме килл а и впрочем вече си до раменете потънал остава ти още малко ...
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:33 am

Итачи се обърна и го погледна в очите и му направи "Demonic Illusion: Shackling Stakes".(Не можеш да мърдаш...)
Къщата на Майли - Page 13 1113300E
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:33 am

Момчето се усмихна като Тао разбра че той е потънал..

- Първо имам Immune to Magic or Other
- Второ Ти гориш от аматератцу
- Трето имам Thunder Mistery;)
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:36 am

1.Тва не е магия просто такова измерение ... Потъна до глава
2.Такива атаки не разбра ли че не ми влияят ?
3.Ебали го и тъндер миста ти нз кво праи ...

А и Тачи батка не ми виждаш как ше ме гледаш в очите бе ...?
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:37 am

Сега пак първо Thunder Mistery обръща срещу теб така че ти си потънал и Няма как Аматератцу да не ти влияе все пак е Манкекю..

Момчето използва Ring Of The Thunder God....
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:38 am

ПП> Ще си чакаш реда преди теб съм такаче твоя пост не се брои : )
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:48 am

Тао каза :
-Ех щом настояваш аз потъвам след това потъна и се появи зад него и каза :
-Доволен ? След това премина в левел 2 на КС и в 3 левел на Девил Терорган след това комбинира Терорган с Кагеро и се показа от корема на Итачи и Тао каза :
-Ммм по добре не прави нищо или Итачи си заминавам ...
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:49 am

Изведнъж забеляза Как Итачи е в неговия корем поради техниката на Исис и така можеше да умре веднага.. хД
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:52 am

Итачи само гледаше как Крисис сам се справя с него.
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:53 am

Tao oтчаяно каза :
-Мм батка тва нз как ще го обърнеш като е кеккеи генкаи ... след това каза :
-Ок Итачи е в тялото ми след това премина в Кагеро и стигна такаче главата на Итачи да е в гъза му и каза :
-Хей Итачи извади си главата не прави така пред всички пиле мое хД след това отново Тао започна да се движи из сенките и каза :
-ХъМ няма да ме хванеш ... по добре се откажии скъпа ... хД
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:54 am

Итачи се озова при Крисис а Ring of the thunder god падна на главата на Тао...
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 10:56 am

-Нищо не правя... - каза си Итачи отегчен.
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:00 am

Тао каза :
-Просто батка обърка и оная сведкавица си мина през него след това Тао се появи зад Итачи взе му Тоцука слорда и мина зад Крисис след това просто и лесно му клъцна кофата та да не му досажда ...
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:01 am

Таоп умре благоадрение на Thunder Mistery което обърна Кагерото му и той беше ударен от Ring Of the thunder god.
Момчето спретна ръкави и каза.
-Аре ся при Майли.
Той чезна..
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:03 am

Итачи също изчезна.Трупът на Тао падна на земята... xD
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:06 am

Батка ти си деад ... Като му обърнеш ефекта тои е с16тия т1и че пак бягам
а ти пукна кат ти резна темето нз как 6те ми об1рнеш ефекта аи ся си направи нов герои и не се убясняваи ...
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:06 am

Ама аз не го прая на ефекта ти бе тъпак а на тебе хД
Върнете се в началото Go down
Итачи Учиха
Живее Тука
Живее Тука
Итачи Учиха


Брой мнения : 518
Години : 29

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue0/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (0/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:08 am

ПП> Мислиш ли че ще ти дам да ми вземеш меча и без това...трай там да не е само нов герой.. : )
Върнете се в началото Go down
Тао Треи
Нов Във Форума
Нов Във Форума
Тао Треи


Брой мнения : 65

Character sheet
Предупредително Ниво:
Къщата на Майли - Page 13 Left_bar_bleue10/10Къщата на Майли - Page 13 Empty_bar_bleue  (10/10)

Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitimeНед Окт 18, 2009 11:10 am

Ми с16тото е бе овчар и не ме обиждаи ... деад си ... без да спориш няма смисал ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Майли - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Майли   Къщата на Майли - Page 13 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Майли
Върнете се в началото 
Страница 13 от 15Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» ...Къщата на Харухи...
» кЪщата на Кат
» Къщата на Джо
» Къщата на Саске
» Къщата на Минато

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShadowY RooM :: Сенчестия Град :: Къщите-
Идете на: