ShadowY RooM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShadowY RooM

Уж винаги всичко е светло и добро , но накрая през ноща всички оставаме в една мрачна стаичка.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
На всички измислени герой съм премахнал или едитнал атаките!!! Вижте кои атаки няма вашия герой!!!

 

 Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Алукард
Редовен
Редовен
Алукард


Брой мнения : 396
Години : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД Empty
ПисанеЗаглавие: Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД   Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД I_icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 7:35 am

Име: Килдеш

Вид: Ангел/Вампир : Ангел-30% Вампир-70%

Години: 4666

Тегло: 60кг

Големина/височина : 175см

История: Килдеш е последния от рода Blood Lords той наследява титлата си "Lord" от баща му който умира в една от битките си вс Варкулашката паплъч и сега Килдеш е сам като продалжава да си развива силите и способностите из последните няколко века като само иска да отмасти за избиването на клана му от грозните псета и за това вече е на нон стоп път из град в град и9 от Държава в Държава..Килдеш идва в това малко местенце защото дочува ,че има силни чодовища и други страмни подобия на същества тук и си мисли ,че може да вземе някаква информаци от тях..Килдеш е професионален стрелец по близко и далечно разстояние като е бил вуйник 75 години и главно от там има и оръжията си...

Приспособления/Оръжия/Способности:

Оръжия :

-Vampire Sword Soul Steal -- Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД 459O

- 2 New Vampire Pistols Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД 458P

- Heavy Sniper Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД Gun22

Писпособления:

1 Vampire Caln Ring Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД J002_satanic_6

Способности:

Vampire:

Transformation -Килдеш се превръща в 2 метров вампир с крила и огромна сила както и бързина както и още няколко способности .

Теликинеза-способността да мърдаш предмети само с мислите си.

Транс- Вампирска способност която позволява на Вампира да си играй с мислите на противника си както и в някой по добри случай да ги накарва да припадат или да губят съзнание за известно време.

Bat Transformation - Способността на един вампир да се превръща в множество прилепчета или в един прилеп за по бързо предвижване.

Wolf Transformation- Способността на визш вампир да се превръща във вълк .

Vampire Bite - щом захапе човек или друго същество в което има кръв вампира си регенерира по бързо раните ,а ако продалжи може да убие или да превърне същото същество в негов поданик.

Телепатия - Може да предава мислите си на друго същество на не определено разстояние от него както и да му праща негови собствени илюзий.

Телепортация : При вампирите това зависи според силата им за сега Килдеш може да се телепортира само на малки разстояния ,но ако се ядоса може и на по големи.

Time Control : За вампирите това не е като спиране на времето ,а просто подобие на телепортацията ,но значително по малко по бавно това само дава огромна бързина на един вампир.

Rais dead -способността на един вампир да преражда мъртвите и да ги прави негови поданици.

Smel of Blood - Това е генетична способност при всеки вампир да усеща съществата с кръв от километри и да научава точната им траектория.

Reflection - Вампира няма отражение .

Килдеш не може да умре от кол в сърцето или излагане на слънчева светлина ,а само от Светени места или Свещенни реликви както и отрязване на главата това са оригиналните неща за убиване на 1 вампир..

Regeneration - Забързано зарастване на раните на един вампир.

Reanimation - Способността на един вампир след убиването му духа му да се всели или в друго тяло или просто от пепелта да му вазстанови старото тяло.

Strenght/Agility-10-пъти по бърз и по силен от човек..генетична способност както и подобряваща се до 50-пъти по голямо постижение зависимост от възрастта на вампира.

Corrupted Angel :

- Пълен контрол над елемента Лед и елемента огън .


Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД Left_bar_bleue0/10Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД Empty_bar_bleue  (0/10)

Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД   Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД I_icon_minitimeСъб Окт 17, 2009 7:36 am

Одобрен си.
Върнете се в началото Go down
 
Килдеш/абе марзи ме да мисля други Имена..хД
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Итачи вс Килдеш

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShadowY RooM :: Начало :: Създаване на Герой-
Идете на: