ShadowY RooM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShadowY RooM

Уж винаги всичко е светло и добро , но накрая през ноща всички оставаме в една мрачна стаичка.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
На всички измислени герой съм премахнал или едитнал атаките!!! Вижте кои атаки няма вашия герой!!!

 

 Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Алукард
Редовен
Редовен
Алукард


Брой мнения : 396
Години : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 7:06 am

Alucard (アーカード, Ākādo?) is a fictional character and the protagonist in the Hellsing anime and manga series created by Kohta Hirano.

A powerful vampire, Alucard works with the Hellsing organization against other vampires and evil forces. He has a range of supernatural techniques including enhanced strength. He fights with ferocity and often extreme cruelty, rarely intending to kill until his target has been disabled and humiliated, while frequently allowing enemies more than one chance to kill him. It is aluded to, but not outright said, that he is Count Dracula. Soon after the events in the book, Van Helsing somehow gains control of Alucard and leaves him as a servant of the Hellsing family.

He typically dresses in a distinct Victorian fashion, including a charcoal suit, leather riding boots, a red cravat, and a long red overcoat. He also wears a red fedora with a wide, floppy brim and a pair of circular, wire-framed sunglasses.

In the anime (both the TV series and OVA) Alucard is voiced by Nakata Jouji (中田譲治). Crispin Freeman voices him in the English dub of both series.
Contents
[hide]

* 1 Character outline
o 1.1 Background
o 1.2 Personality
o 1.3 Abilities
* 2 Reception
* 3 References
* 4 External links

[edit] Character outline
[edit] Background

Volume 8 gives brief flashbacks of his human days. It is not explicitly shown or stated how he became a vampire, but there is a scene showing him drinking blood from the floor before an executioner.[1]

The series mentions the events of Bram Stoker's Dracula, but deviate at the point of Dracula's defeat. In Hellsing, he was staked in the heart but not destroyed. It is unknown if he was forced into servitude or was willing, but he became a servant of the Van Helsing family. He, along with a young Walter C. Dornez, were sent to Warsaw, Poland to stop Millennium's vampire production program.[2] Integra's father eventually imprisoned Alucard in a dungeon in the Hellsing manor, as he believed the vampire was too powerful to be used frequently.[3] After 20 years of imprisonment, Integra's blood awakened and resuscitated Alucard. He rescued Integra from her traitorous uncle and became her servant.[4]
[edit] Personality

Alucard taunts and belittles his opponents, allowing them to inflict wounds before healing and retaliating, as shown within pages of his first appearance in the manga.[5] He longs for battle.[6]

He expresses admiration for some humans, calling Integra's order to kill "splendid"[7] and the determination of his rival, Alexander Anderson, to destroy him an example of the "fantastic" and "magnificent" qualities of humans.[8] He recognizes Anderson as a parallel to himself, and pities him.[9]

Alucard expresses extreme disgust with the vampires he hunts, especially when they kill without purpose. When commenting on the "Bonnie and Clyde" early in the story, he lists the two vampires' pointless killing in his catalog of how pathetic they are.[10]
[edit] Abilities

Alucard is immortal and does not age.[11] Other characters are hard pressed to severely wound him, and even when he receives extreme damage, he simply reforms.[12] He cannot be destroyed via decapitation or being staked through the heart.[13] He exhibits incredible accuracy when firing his twin large caliber handguns, and is capable of accurately shooting targets while looking the other way.[14][15] He can physically tear humans apart with ease and move faster than the eye can see.[16] He is seen passing through walls[17] and moving up vertical surfaces.[18] He shapeshifts into various forms, including bats,[19] insects,[20] demonic dogs,[21] amorphous masses of darkness,[22] and other humanoid forms.[23][24] He can communicate with telepathy at least with Seras[16] and can hypnotize other characters.[7] He can absorb memories through blood[25] and is immune or resistant to sunlight.[26]

Alucard
Hellsing character
Alucard.jpg

Alucard in the TV series
First appearance Hellsing Volume 1
Created by Kouta Hirano
Voiced by Jouji Nakata (Japanese
Crispin Freeman (English)
Profile
Aliases Vlad III Dracula (Real Name), Count Dracula
Age Around 577
Gender Male
Species Vampire
Occupation Vampire hunter

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Alucard_gun

Некйа да оточня за патлака стреля с някакъв вид сребърни патрони който са били просветени абе обяснението беше бая дълго в самото аниме и се движат с бая огромна скорост както и правят достатъчно големи дупки в тялототи да се каже ,че може да си провреш главата през дупката която ще ти направи ! който не вярва да гледа анимето !хД

Абе има и 2-ри по силен пистолет ама не му намирам картинка..хД
Върнете се в началото Go down
Chikane
Някой път Влиза
Някой път Влиза
Chikane


Брой мнения : 78

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/0Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/0)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 7:26 am

abe ti da ne gledash Hellsing 4:00 sutrinta po AXN Sci-fi
Върнете се в началото Go down
Алукард
Редовен
Редовен
Алукард


Брой мнения : 396
Години : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 7:55 am

ОМГ аз ако стана 4 часа ще се оженя бе свалям си серийте му от замунда !хД
Върнете се в началото Go down
Kael/Kaet
Админче
Админче
Kael/Kaet


Брой мнения : 620

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/10Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/10)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 8:21 am

Одобрен си.
Върнете се в началото Go down
Асмодеус
Живее Тука
Живее Тука
Асмодеус


Брой мнения : 551
Град/Село : На майната си

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/0Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/0)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:11 pm

МАЙКА ТИ ДЕБА!!!! ВЗЕ МИ РЕЗЕРВНИЯ ГЕРОЙ!!!!
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Алукард
Редовен
Редовен
Алукард


Брой мнения : 396
Години : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:16 pm

У ДЕЙБА ТВОЙТА КОЖА ДЕЙБА ДА ПУКНЕШ ДАНО СПИНА ДА ТЕ ХВАНЕ НЕ ЗНАЕХ..ТА ТИ КОГА СИ СИ ГО ПРАВИЛ ИЗОБЩО??/хД
Върнете се в началото Go down
Асмодеус
Живее Тука
Живее Тука
Асмодеус


Брой мнения : 551
Град/Село : На майната си

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/0Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/0)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:18 pm

HellSing ми е любимото аниме!!! Тоя герой точно си виках че ше си го направя след като Соломон умре ХД А тва щеше да е днеска ХД
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Алукард
Редовен
Редовен
Алукард


Брой мнения : 396
Години : 30
Град/Село : ~Димитровград~

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:37 pm

Абе то не ,че ти не си правиш няколко героя и тоя саломон само му слагаш картинките на всеки така ,че май и нямаше да мога да гледам Алукард с бяла коса и педалско тяло..(нищо лично ама VK погледни ги бе брат ГОЛЕЕЕМИ ОЧИ ама огромни и само за любов мислят)..
Върнете се в началото Go down
Асмодеус
Живее Тука
Живее Тука
Асмодеус


Брой мнения : 551
Град/Село : На майната си

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/0Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/0)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:44 pm

Тва го праа само с измислените, щот не ми се търсят пикове...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Георги
Админче
Админче
Георги


Брой мнения : 312
Години : 29
Град/Село : Димитровград

Character sheet
Предупредително Ниво:
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Left_bar_bleue0/10Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty_bar_bleue  (0/10)

Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitimeВто Окт 20, 2009 12:56 pm

Така е , Vampire Knight са педали и стига спам.
Върнете се в началото Go down
http://fuckoff.com
Sponsored content





Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД   Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Alucard...добре де последна смяна докатоне ме килнат !хД
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ShadowY RooM :: Начало :: Създаване на Герой-
Идете на: